• Stuwa, STUWA-FLOW PAC, czysta polianionowa karboksymetyloceluloza, polimer do studni, worek 8 kg

Symbol: ST633996300110

Stuwa, STUWA-FLOW PAC, czysta polianionowa karboksymetyloceluloza, polimer do studni

340.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
ORLEN Paczka 14
Paczkomat InPost 18
Kurier DPD 20
Paczkomat InPost_Pobranie 21
Kurier DPD_Pobranie 25
Kurier DHL 26
Kurier DHL_Pobranie 29
Dostępność Mało
Waga 8 kg

Zamówienie telefoniczne: 533855333

Zostaw telefon

Opis:
STÜWA-FLOW PAC to wysoce wydajna polianionowa karboksymetyloceluloza o dużym stopniu czystości. Działa w sposób wyraźnie zwiększający lepkość i poprawa nośność płuczki. Dzięki wspaniałym własnościom wiązania wody STÜWA-FLOW PAC zatapia filtrat i wspomaga tworzenie cienkiej nieprzepuszczalnej skorupy filtratu. Jako koloid ochronny STÜWA-FLOW PAC zmniejsza pęcznienie przedrążonych pionowo warstw gliny, chroni przed dalszym rozpadem zwiercin gliny i optymalizuje dobrą sedymentację przy uzdatnianiu płuczki.

Zastosowanie:
STÜWA-FLOW PAC jest stosowana jako rozwiązanie pseudoplastyczne w formacjach geologicznych, w których zalecane lub wymagane jest intensywne wydobywanie na powierzchnię urobku bez wytwarzania warstwy koloidalnej zawiesiny w odwiercie. Warstwy gliny mogą być przewiercane w bezpieczniejszy sposób, samo wiercenie charakteryzuje się większą dokładnością. Ze względu na efekt zapobiegania pęcznieniu gliny, przy stosowaniu w połączeniu z bentonitami STÜWA-FLOW PAC nie należy dodawać do momentu, aż zmieszany z wodą bentonit nie spęcznieje.

Środki bezpieczeństwa:
Podczas aplikacji STÜWA-FLOW PAC nie trzeba przestrzegać żadnych szczególnych środków bezpieczeństwa. Wysypany proszek PAC w powiązaniu z wodą tworzy śliską powłokę i należy go niezwłocznie zebrać na sucho. W razie kontaktu z oczami lub skórą wystarczy zwykłe spłukanie wodą. PAC nie jest substancją niebezpieczną w rozumieniu rozporządzenia o substancjach niebezpiecznych (ArbStoffVo). Przestrzegać wskazówek w karcie charakterystyki.

Pakowane w workach po 8 kg.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie