• Petpolbud

Jesteśmy stabilna firmą istniejącą na rynku polskim od ponad 20 lat, zatrudniamy doświadczonych  pracowników na stałych umowach o pracę, posiadamy własny, nowoczesny dopasowany do działalności park maszynowy, pozwalający na wykonanie wszelkich prace z wysoką precyzją w trudnych warunkach.
 

W ramach naszej działalności wykonujemy:

 • wiercone studnie głębinowe „na gotowo” - w wykonywanych przez nas studniach stosujemy profesjonalne rury do studni głębinowych ze wszelkimi atestami o średnicach 125 do 300 mm, w zależności od potrzeb Klienta. Po odwierceniu i uzbrojeniu otworu studziennego, każdą studnię pompujemy i czyścimy wodę do pożądanego efektu. Dodatkowo wykonujemy obudowy studni, przyłącza do domu i instalacje wodne do nowych i istniejących studni. Nasi doświadczeni pracownicy i posiadane gąsienicowe maszyny wiertnicze wjadą na każdą skarpę i są w stanie dowiercić się do wody na każdej głębokości. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do wierceń, który jest w stanie wykonać odwiert w skale do 140 metrów głębokości.
 • studnie kopane maszynowo - w tym przypadku wykonujemy studnie wielkogabarytowe przy użyciu specjalnych wiertnic ze świdrami 600 mm. Studnie tego typu mogą osiągać nawet głębokość do 20 metrów, przy gromadzeniu wolno napływającej do otworu studziennego wody www.studniakopana.pl
 • czyszczenie studni - czyścimy studnie tradycyjne kręgowe i głębinowe na potrzeby domów prywatnych, spółek wodnych, gmin i zakładów pracy www.czyszczenie-studni.pl
 • geotechnika - wykonujemy odwierty pod piezometry i inklinometry na potrzeby budów urządzeń dużej infrastruktury jak np. mosty, drogi, tunele, zbiorniki wody i inne www.piezometry.pl oraz www.inklinometry.pl
 • pompy ciepła – wg życzenia inwestora wykonujemy odwierty dla dolnych źródeł ciepła czyli zasilania gruntowych pomp ciepła. Dobieramy i wykonujemy instalacje oraz montaż pomp ciepła, a także świadczymy usługi wiertnicze jako podwykonawca dla firm specjalizujących się w technice grzewczej.
 • palowania pod mosty – świadczymy usługi dla firm wykonawczych w wykonywaniu pali pod mosty w kamiennym podłożu szczególnie na górzystych terenach.
 • mikropale i gwoździe gruntowe - wykonujemy specjalistyczne odwierty przy stabilizacji zboczy, dróg, mostów i zabezpieczenia wykopów. Modernizujemy, zabezpieczamy i stabilizujemy budynki, słupy i tablice drogowe. 

 

Współpracowaliśmy przy wielu ważnych inwestycjach dla:

 1. przedsiębiorstw budowlanych np.: ASTALDI, SALINI IMPREGILO, IMB PODBESKIDZIE, GEO-TECH, SKANSKA,
 2. dużych korporacji np. PKP, CARITAS,
 3. zakładów z potrzebą wodą do procesów produkcyjnych
 4. sieci handlowych np. TESCO, BIEDRONKA,
 5. producentów wód mineralnych np. ŻYWIEC ZDRÓJ, KINGA PIENIŃSKA, MINERALPOL
 6. samorządów, ujęcia gminne dla potrzeb mieszkańców, boiska sportowe Orlik, Zespoły Szkół, Gminne Zakłady Wodociągowe itp.
 7. lokalnych firm budowlanych oraz Klientów indywidualnych.

 

Dodatkowo posiadamy własny park maszynowy do wszelkiego rodzaju usług:

 1. prace ziemne koparkami, koparko-ładowarkami, mini i mikro-koparkami: drenaż, niwelacja terenu, wyburzenia, regulacja rzek i cieków, odwierty pod ogrodzenia i peczki, budowa tradycyjnych studni z kręgów, wykonywanie dróg dojazdowych do działek położonych w górach, ławy fundamentowe do domów i domków letniskowych, szamba: tradycyjne betonowe oraz plastikowe
 2. transport - posiadamy własny transport ciężarowy, wywrotki, mini-wywrotki, wozidła technologiczne oraz pomoc drogową
 3. remonty i budowy - budujemy, remontujemy i przebudowywujemy budynki na zamówienie inwestora, współpracujemy z lokalnymi ekipami specjalistycznymi: cieśle, hydraulicy, wykończeniówka.

 

Zapraszamy na naszą stronę internetową - www.petpolbud.pl