• Głowice do zabudowy studni głębinowych. Zabezpieczenie przed dostaniem się wody lub innych szkodników. Głowice na rury 110, 115, 125, 140, 160, 200, 225, 280 mm.

Głowica studzienna jako istotny element każdej studni

Głowica studzienna może być wykonana z różnych materiałów – może to być np. tworzywo PCV, guma lub stal. Przeznaczona jest do zamknięcia kolumny rur studziennych, w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się wód powierzchniowych lub innych organizmów żywych do studni. Szczelne i profesjonalne zamknięcie otworu studziennego pozytywnie wpływa zarówno na pompę, jak i jakość wody. Wszystko dzięki ochronie przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, które mogłyby doprowadzić do skażenia wody bądź uszkodzenia mechanizmu pompy. W naszej ofercie głowica studzienna dostępna jest w wielu różnorodnych wariantach. Uwagę zwróć zwłaszcza na jej rozmiar. Powinien on zostać dopasowany do średnicy rury.

Solidna i wytrzymała głowica studzienna – fundament bezpiecznego dostępu do wody

Głowica studzienna to bardzo istotny element każdej studni. Dlatego też w jej przypadku niewskazane jest oszczędzanie na jakości. W naszej ofercie znajdziesz produkty w przystępnych cenach, wykonane z bezpiecznych materiałów. Pośród asortymentu natrafisz też na modele z niezbędnymi atestami. Niezależnie od dokonanego wyboru możesz mieć jednak pewność, że zyskujesz głowicę studzienną o solidnej konstrukcji. Nasze produkty są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, korozję oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. Taka specyfikacja gwarantuje ich niezawodne działanie.