• Sprzedaż i wysyłka kurierem, rur do studni głębinowych niebieskich dla każdej osoby i firmy. Duże i małe zamówienia na rury studzienne PVC i PCV pełne i filtrowe. Teraz możesz sam skręcać rury do swojej studni, średnice od 110 do fi 200 mm

Rury studzienne – kluczowy element Twojego systemu wodociągowego

Jako że rury studzienne stanowią fundament każdej infrastruktury związanej z zaopatrywaniem w wodę, dbamy o to, aby móc dostarczać Ci wyłącznie najlepsze rozwiązania. W rezultacie dokonujemy starannego doboru asortymentu, co pozwala nam zaoferować produkty odznaczające się doskonałą jakością. Odgrywają one istotną rolę w uzyskaniu efektywnego systemu wodociągowego. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz interesujący Cię wariant. Gwarantujemy, że produkt, który otrzymasz, spełni nawet najwyższe wymagania.

Rury studzienne z PVC – wytrzymałość i wielorakie korzyści dla Twoich projektów

Rury studzienne z PVC to bez wątpienia doskonały wybór do Twoich projektów. Wszystko to jest wynikiem cech, jakimi odznacza się ten materiał. Jest on przede wszystkim lekki oraz łatwy w obróbce. Ułatwia to jego montaż, jednocześnie pozwalając na precyzyjne dopasowanie elementów. Rury wykonane z PVC są także wytrzymałe oraz odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Zachowują przy tym swoje właściwości nawet w trudnych warunkach.

Wszystko to sprawia, że nasze produkty będą Ci służyć przez wiele lat, nie sprawiając przy tym większych problemów. Bez żadnych obaw możesz więc wybrać rury do studni z prezentowanej kategorii. W ofercie znajdziesz produkty o różnych parametrach technicznych, takich jak długość, grubość ścianki, rodzaj i długość gwintu czy też średnica. Dzięki temu na pewno dopasujesz właściwy wariant do realizowanego projektu.

Rury PVC do stabilizacji ścian studni kopanych i głębinowych – poznaj naszą ofertę i jej zalety

Rury do studni wykonane są z tworzywa PVC. Rury wykorzystuje się do stabilizacji ścian studni kopanych i głębinowych. Dobór rodzaju i rozmiaru rur zależy od wielkości odwiertu średnicy studni.

W naszej ofercie znajdują się rury pełne i filtrowe.

Rura jest wytrzymała na siły boczne, zgniatające i łatwa w montażu poprzez gwint. Każdy gwint jest głęboki i długi, co powoduje, że rury są łatwe w skręcaniu i nie potrzeba dodatkowych kluczy łańcuchowych czy paskowych.

 

Do rur filtrowych istnieje możliwość przymocowania nylonowej siatki studniarskiej w celu zmniejszenia szczelin, a tym samym do filtrowania wody z piasku, mułku i innych zanieczyszczeń.