• Rury nadfiltrowe i podfiltrowe do zabudowy kolumny studziennej studni głębinowej. Rury studzienne 110, 115, 125, 140, 160, 200, 250, 400 mm

Rury pełne do studni jako skuteczne zabezpieczenie pompy głębinowej

Rury pełne do studni służą zabezpieczeniu ścian odwiertu przed jego zaciśnięciem, a tym samym chronią pompę głębinową. Ściany rury studziennej powinny być grube w celu zapewnienia tej ochrony i nie podlegać zniekształceniu przy sile bocznej zgniatania. Rury studzienne są coraz częściej skręcane na wyciętych gwintach. Poza rurami studziennymi a wierconą średnicą powinna być przestrzeń na żwir studzienny lub inne uszczelnienie. W kategorii znajdziesz profesjonalne pełne rury studzienne, które pozwolą Ci zrealizować wszystkie te założenia.

Pełne rury studzienne jako niezastąpiony element w budowie studni głębinowych

Oferowane przez nas pełne rury studzienne stanowią niezastąpiony element w budowie studni głębinowych, pozwalając na uzyskanie efektywnego systemu wodociągowego. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pełnych rur do studni z PVC, które występują w różnych parametrach technicznych. Dzięki temu precyzyjnie dostosujesz wariant do swoich potrzeb. To przełoży się na solidne zabezpieczenie pompy głębinowej oraz trwałą wydajność zbudowanej studni głębinowej.

Atestowane rury studzienne jako gwarancja bezpieczeństwa Twojej instalacji

 

Udostępniane w tej kategorii pełne rury studzienne spełniają wymagania dotyczące przesyłania wody pitnej, co potwierdzone zostało przez stosowne atesty. Dostępne tu produkty wykazują odporność na odkształcenia i deformacje. Wyposażone zostały również w dobry i trwały sposób łączenia. W ofercie znalazły się m.in. rury łączone bezkielichowo. Rozwiązanie to łatwiej wprowadza się do otworu studziennego. Nie przysparza również problemów przy wykonywaniu obsybki wokół rury. Jeśli więc szukasz produktów dopasowanych do potrzeb związanych z budową studni, a jednocześnie chcesz uzyskać precyzyjny i trwały system ujęcia wody, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Gwarantujemy, że nasz asortyment pozwoli Ci stworzyć bezpieczne ujęcie wody pitnej.