• Certix G BASE (iniekcyja zaczynem uszczelniającym i wypełniającym) - 25 kg.

Symbol: CERTIX_G-BA.25

Certix G BASE (iniekcyja zaczynem uszczelniającym i wypełniającym) - 25 kg.

55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 20
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD Bentonity 20
Kurier DPD Bentonity_pobranie 25
Dostępność Mało
Waga 24.95 kg

Zamówienie telefoniczne: 533855333

Zostaw telefon

CERTIX G BASE to bentonit aktywowany. Produkt ze względu na swą uniwersalność ma szerokie zastosowanie w geotechnice. Charakteryzuje się on minimalną zwartością montmorillonitu na poziomie 70%. Produkcja realizowana jest według nowoczesnej technologii w warunkach stałego nadzoru laboratoryjnego, oraz systemu zapewnienia jakości ISO 9001:2000.

CERTIX G BASE w postaci zawiesiny ma zastosowanie w geotechnice. Produkt dedykowany do sporządzania zaczynów cementowych oraz bentonitowych iniekcyjnych zaczynów uszczelniających i wypełniających. Znajduje zastosowanie również przy budowie w technologii pali wierconych oraz jet grounding. Szczególnie cenny w zastosowaniach wymagających dobrych zdolności hydroizolacyjnych, np. przy uszczelnianiu wałów przeciwpowodziowych, przy wykonywaniu uszczelniających mieszanek gruntowo – bentonitowych, czy piaskowo – bentonitowych. CERTIX G BASE jest bentonitem o średnich wymaganiach co do lepkości, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy iniekcyjnym aplikowaniu zawiesiny do elementów budowli. Właściwości reologiczne zaczynów można dowolnie regulować poprzez zmianę stężenia cząstek stałych w zawiesinie.

Parametry reologiczne zawiesiny
Badania wykonujemy w oparciu o normy: API 13A i API 13B-1 – Płuczki wiertnicze* przy użyciu lepkościomierza OFITE 900. Parametry dostępne na życzenie po skontaktowaniu się z naszym konsultantem.


CERTIX G BASE - 1 worek 25 kg.

 

Super ceny przy dużych zakupach paletowych - wyślij zapytanie na email.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie